Azura Delux Resort & Spa Hotel

Tesisimiz Antalya’ya 98 km, Alanya’ya 22 km
, Antalya havaalanına 98 km, Gazipaşa havaalanına 69 km uza...

2019-12-14 10:28:41 Tesisimiz Antalya’ya 98 km, Alanya’ya 22 km, Antalya havaalanına 98 km, Gazipaşa havaalanına 69 km uzaklıkta olup, Akdeniz ile Toros dağlarının birleştiği noktada, muhteşem bir doğa içerisinde, 12.000 m² alan üzerine kurulmuştur.

Azura Delux Resort & Spa Hotel

Azura Delux Resort & Spa Hotel

Tesisimiz Antalya’ya 98 km, Alanya’ya 22 km, Antalya havaalanına 98 km, Gazipaşa havaalanına 69 km uzaklıkta olup, Akdeniz ile Toros dağlarının birleştiği noktada, muhteşem bir doğa içerisinde, 12.000 m² alan üzerine kurulmuştur.

Tatil Perisi
Tatil Perisi

Denize sıfır olarak kurulmuş olan tesisimizde 70 m. uzunluğunda kum plaj ve iskele mevcuttur. Konforun, kalitenin, sonsuz ve kusursuz hizmetin deluxe bir mimari içinde sunulduğu AZURA DELUXE RESORT & SPA HOTEL’ de size düşen kendinizi huzurun ve keyfin kollarına bırakmak… Özel ve ayrıcalıklı bir tatil için AZURA DELUXE RESORT & SPA HOTEL’, modern teknolojik konforlu odaları, tadı damağınızda kalacak farklı mutfaklara ait lezzetler sunan restoranları, rahatlatıcı bir hizmet veren “Symphony Spa” merkezi ve deniz manzaralı havuz kompleksi, mavi bayraklı kum plajı ve güler yüzlü ekibi ile size tatilinizde hayal ettiğiniz her şeyi sunmaya hazırdır.

AZURA DELUXE & SPA RESORT HOTEL’in 330 adet konforlu, lüks ve yüksek standartlardaki odalar büyüleyici Akdeniz manzarası ile birleşerek tatilinizi unutulmaz kılacak.

Azura Delux oteli konum olarak ve konsept olarak lüx bir oteldir. Fakat bahçe ve gezilecek alanları çok kısıtlıdır. Bunları dert etmeyen misafirler için tavsiye otellerimiz arasındadır. Aile, single ve balayı çiftleri güvenle tercih edebilirler. Otelin telefon numarası: 02425171234

tatilucuz tatilrezervasyonTesisimizAntalya’ya98kmAlanya’ya2222Antalyahavaalanına
Pinterest Tumblr
Tatil Perisi
Haydi İlk Yorumu Sen Yaz!
tatil

Tatil severler için ile üretildi.

Çekinmeden Sorun

Sorularınızı heycanla bekliyoruz.

Mmmm. Bir yerler eksik gibi!
Süper! Mesajınız iletildi.