Rubi Platinum Spa & Resort Hotel

Alanya, Türkiye'nin Akdeniz Bölgesi'deki Antalya ilin
e bağlı bir turizm ilçesidir.. Türkiye'nin güney sahiller...

2019-12-14 10:31:00 Alanya, Türkiye'nin Akdeniz Bölgesi'deki Antalya iline bağlı bir turizm ilçesidir.. Türkiye'nin güney sahillerinde bulunan Alanya, 1.598,51 km2 km2'lik bir alana sahiptir ve nüfusu (2011 nüfus sayımına göre) 248.286'dır (ilçe merkezi 103.673).[2] Nüfusun büyük çoğunluğu Türk'tür. Bölgede 10 bin kadar ise Avrupa'lı vardır Bu doğrultuda

Rubi Platinum Spa & Resort Hotel

Rubi Platinum Spa & Resort Hotel

Alanya, Türkiye'nin Akdeniz Bölgesi'deki Antalya iline bağlı bir turizm ilçesidir.. Türkiye'nin güney sahillerinde bulunan Alanya, 1.598,51 km2 km2'lik bir alana sahiptir ve nüfusu (2011 nüfus sayımına göre) 248.286'dır (ilçe merkezi 103.673).[2] Nüfusun büyük çoğunluğu Türk'tür. Bölgede 10 bin kadar ise Avrupa'lı vardır

Bu doğrultuda Alanya, en az Belek, Bodrum veya Çeşme kadar önemli bir turizm destinasyonumuzdur. Eşsiz doğal güzellikleri, altın rengi kumsalları, aktif sosyal yaşamı ve cıvıl cıvıl sokakları ile, turistik tesis dışında da keyifle vakit geçirebileceğiniz birkaç özel tatil beldemizden biridir. Seçkin profil sahibi yerli ve yabancı turiste kolaylıkla hitap edebilecek, adeta bir yeryüzü cennetidir.

Bu yüzden Alanya, her ülkeden, her kesime hitap eden, belki de yegane turizm ilçemizdir. Kimi konuklar, dünyaca ünlü altın rengi ince kum plajlarına, kimileri tıpkı Bodrum ve Çesme’deki gibi cıvıl cıvıl gece hayatına, renkli sokaklarına ve lezzet duraklarına, kimileri ise muhteşem doğasına ve tarihi dokusuna kapılır Alanya’nın. İster huzurlu bir tatil arayan çocuklu bir aile olsun, ister kentli bir birey, yada üst gelir grubuna mensup zengin kruvaziyer turisti, hemen herkes bu yeryüzü cennetinde kendine hitap edecek birçok şey bulabilir.

Tesisimiz ise, Alanya ilçesinin Avsallar kasabasında yer almaktadır. Bu yüzden hem bir Resort'un huzur verici sakinliğini, hem de merkezi bir otelin sunacağı gezi, sosyal aktivite ve eğlence olanaklarını Rubi Platinum'da bir arada bulabilirsiniz.

Tesisimiz Antalya Havalimanı'na 90 km, Gazipaşa Havalimanına 55 km, Antalya iline 100 km, Side ve Manavgat ilçelerine 35 km, Alanya ilçesine 22 km mesafesindedir.

Rubi Platinum oteli özellikle balayı çiftleri için şiddetle önerebileceğimiz otellerden bir tanesidir.

Tatil Perisi
Şimdilik 1 Yorum Yazılmış
Mikayil Buğurca 6 Temmuz 2018 , Cuma YORUM EKLE

Rubi platinum otel'e aşina olduk. Herşeyi ile dört dörtlük bir oteldir. Şiddetle tavsiye ediyorum. Sürekli etkinlikler olmasıda bizim için vakit geçirmek için mükemmeldi.

tatil

Tatil severler için ile üretildi.

Çekinmeden Sorun

Sorularınızı heycanla bekliyoruz.

Mmmm. Bir yerler eksik gibi!
Süper! Mesajınız iletildi.